Privātuma Politika

Šī politika stājusies spēkā 27.11.2013. Pēdējo reizi atjaunināta: 13.06.2014.

Šajā privātuma politikā noteikts, kā jūsu informācija tiek lietota un aizsargāta, kā arī nosaka kā lietot Jungle Gym B.V. mājaslapu. Jungle Gym B.V. apliecina ka jūsu privātās tiesības tiek aizsargātas. Ja mēs jums lūdzam sniegt kādu informāciju par sevi, tad varat būt droši ka tā tiks pielietota tikai, lai identificētu jūsu vajadzības un nekādā gadījumā netiks pārkāptas jūsu privātās tiesības. Jungle Gym B.V. patur tiesības mainīt šīs sadaļas saturu un drošības politiku. Lai jūs būtu informēti par mūsu drošības politiku, iesakām regulāri apmeklēt šo sadaļu.


1. Datu ievākšana

Var tikt ievākta šāda informācija:

 • Vārds un amata nosaukums.
 • Kontaktinformācija, tostarp arī adrese.
 • Tāda veida informācija kā jūsu pasta indekss, jūsu vēlmes un intereses.
 • Cita informācija, kas saistīta ar klientu aptaujām un / vai piedāvājumiem.
 • 2. Datu apstrāde

  Šī informācija nepieciešama, lai izprastu jūsu vēlmes un nodrošinātu kvalitatīvāku pakalpojumu, it īpaši šādu iemeslu dēļ:

 • Iekšējā datu glabāšana.
 • Mēs varam izmantot informāciju produktu un pakalpojumu uzlabošanas nolūkos.
 • Reklāmas nolūkos periodiski uz jūsu norādīto e-pasta adresi varam nosūtīt informāciju par jaunajiem produktiem, īpašajiem piedāvājumiem vai citu jums noderīgu informāciju.
 • Dažkārt šo informāciju varam izmantot, lai sazinātos ar jums tirgus izpētes nolūkos. Saziņa var notikt, izmantojot e-pastu, telefonu, faksu vai pastu. Informāciju varam izmantot arī, lai pielāgotu vietni atbilstoši jūsu interesēm.
 • 3. Drošība un aizsardzība

  Mēs apņemamies nodrošināt jūsu datu drošību. Lai novērstu datu izpaušanu un neatļautu piekļuvi tiem, esam ieviesuši atbilstošu fizisku, elektronisku un organizatorisku procedūru, lai nodrošinātu tiešsaistē glabātās informācijas drošību un aizsardzību.

  4. Sīkfaili

  Sīkfails ir neliela izmēra fails, kas ar jūsu atļauju tiek ievietots datora cietajā diskā. Kad esat tam piekritis, fails tiek pievienots un tas palīdz analizēt tīmekļa datplūsmas datus vai norāda, kad apmeklējat konkrētu vietni. Sīkfaili ļauj tīmekļa lietojumprogrammām reaģēt uz jums kā personu. Tīmekļa lietojumprogramma var pielāgot tās darbību atbilstoši jūsu vajadzībām, jūsu atzīmēm “Patīk” un “Nepatīk”, apkopojot un atceroties informāciju par jūsu izvēlēm. Mēs izmantojam datu plūsmas reģistrēšanas sīkfailus, lai noteiktu, kuras vietnes tiek izmantotas. Tāpat sīkfaili tiek lietoti, kad jūs izmantojat veikala meklētāju, lai tie atcerētos attiecīgo pilsētu un pirkumu grozā ievietotās preces. Tas palīdz mums analizēt informāciju par datu plūsmu vietnē un uzlabot mūsu tīmekļa vietni, lai to piemērotu klientu vajadzībām. Šī informācija tiek izmantota tikai statistikas analīzei, vēlāk informāciju izdzēšot no sistēmas. Kopumā sīkfaili palīdz mums uzlabot mūsu tīmekļa vietni, ļaujot pārraudzīt, kuras lapas jums ir vai nav noderīgas. Sīkfaili nepiekļūst jūsu datoram vai informācijai par jums, tie piekļūst tikai tiem datiem, kam piekļuvi atļaujat pats. Jūs varat izvēlēties piekrist sīkfailu lietošanai vai arī tos noraidīt. Vairums tīmekļa pārlūkprogrammu automātiski piekrīt sīkfailu lietošanai, taču parasti pārlūkprogrammas iestatījumus iespējams mainīt un jums ir iespēja arī noraidīt sīkfailu lietošanu. Tomēr tas var jums liegt pilnībā izmantot vietnes piedāvātās iespējas.

  5. Citas vietnes

  Mūsu vietnē var būt atrodamas saites uz citām vietnēm, kuras arī varētu jūs interesēt. Taču brīdī, kad izmantojat šīs saites un pametat mūsu vietni, jāņem vērā, ka mēs nekontrolējam citu vietņu darbību. Tāpēc mēs neesam atbildīgi par jebkādas informācijas aizsardzību un privātumu, kas sniegta šo vietņu apmeklēšanas laikā, un uz šīm vietnēm arī neattiecas šis paziņojums par privātumu. Jums jāievēro piesardzība un jāiepazīstas ar attiecīgās tīmekļa vietnes paziņojumu par privātumu.

  6. Jūsu tiesības

  Jūs varat ierobežot personiskās informācijas ievākšanu vai izmantošanu šādos veidos:

  • Katru reizi, kad jums tiek lūgts aizpildīt kādu veidlapu mūsu vietnē, jums jānorāda, ka nevēlaties, lai šī informācija tiktu izmantota tirgus nolūkos.
  • "Ja iepriekš esat piekritis jūsu personiskās informācijas izmantošanai tiešās tirgvedības mērķiem, jūs varat no tā atteikties, jebkurā laikā rakstot mums uz e-pasta adresi [email protected] "

  Mēs neesam tiesīgi pārdot, izplatīt vai nodot jūsu personisko informāciju trešajām personām ja vien neesat tam devis atļauju vai arī to nepieprasa likums. Ar jūsu atļauju personisko informāciju varam izmantot, lai nosūtītu jums trešo personu reklāmas informāciju, kas varētu būt jums interesējoša. Jums ir iespēja pieprasīt jūsu personiskās informācijas kopiju, kas tiek uzglabāta mūsu datubāzē, rakstot uz iepriekšminēto e-pasta adresi.

   

  Copyright © 2005 - 2019 Jungle Gym B.V. All rights reserved.