Slidkalniņi

We can't find products matching the selection.

Jungle Gym bērnu slidkalniņi

Jungle Gym rotaļu tornītis vai mājiņa nebūs pabeigta bez slidkalniņa. Jungle Gym bērnu slidkalniņi pievieno papildus jautrību jūsu bērnu āra aktivitātēm, kad tie atkalun atkal kāp augšā un šļūc lejā. Šļūkšana lejā pa slidkalniņu seko kā atlīdzība kāpšanai augšā. Viļņveidīgie Jungle Gym bērnu slidkalniņi ir klasiska āra rotaļa un papildina bērnu iztēlei. Ja Wavy Star Slide ir par maz vietas jūsu dārzā, tad ugunsdzēsēju truba ir daudz kompaktāka un būs laba alternatīva slidkalniņam

Slidkalniņu tipi

Jungle Gym ir divi dārza slidkalniņu izmēri. Atkarībā no jūsu izvēlētā tornīša jums jāizvēlas arī slidkalniņš. Mazais āra slidkalniņš būs piemērots tornīšiem, kuru platformas augstums ir 125 cm. Lieli āra slidkalniņi derēs tornīšiem, kuru platformas augstums ir 145 cm. Vēl viena iespēja uzlabot jautrību ir pievienot jūsu slidkalniņam ūdens šļūteni un pārvērst to par ūdenskritumu.

Slidkalniņu specifikācijas

Jungle Gym cbērnu slidkalniņiem ir gluda viļņota virsma un tie ir pieejami sarkanā, zilā, dzeltenā, zaļā vai rozā krāsā. Pietiekoši augstas malas nodrošinavieglu šļūkšanu un nolaišanās augstums ļauj viegli un droši nolaisties uz pēdām. Speciālie stiprinājumi pie platformas vai pie zemes ir iekļauti visos Jungle Gym rotaļu laukumu komplektos. Visi bērnu slidkalniņi ir gatavoti no augsta blīvuma polietilēna. Šis materiāls ir ļoti izturīgs, izturīgs pret izbalēšanu un UV.

Vairāk jautrības?

Vai vēlaties pievienot vairāk jūsu bērnu tornītim? Rāpšanās modulis un tiltiņa modulis ir lieliski, lai radītu vairāk jautrības tiem bērniem, kam patīk rāpties pa klintīm vai virvēm. Vai varbūt tiem labāk patīk spēlēties veikalos vai taisīt pikniku kopā ar citiem bērniem? Šajā gadījumā Mini Market Module, Picnic Module vai Playhouse Module ir tieši kā radīti jūsu bērnu laukumiņam. Citas populāras pievienojamas opcijas ir Swing Module vai Balcony Module, kas īpaši piemērotas mazām teritorijām. Un beidzot, unikāli veidotie Boat un Train Moduļi, kas pārvērtīs jūsu pagalmu par īstu paradīzi zemes virsū.

Kontakti
Copyright © 2005 - 2018 Jungle Gym. All rights reserved.