Webshop

View as Grid List

Items 1-15 of 111

Page
per page
Set Descending Direction
View as Grid List

Items 1-15 of 111

Page
per page
Set Descending Direction
Izbaudi jautrību kopā ar Jungle Gym rotaļu laukumu aksesuāriem: pieliec telefonu savai rotaļu mājiņai vai Monkey Bars savām šūpolēm. Tāpat mēs arī piedāvājam ērtu un drošu bērnu sēdeklīti jūsu jaunākajiem ģimenes locekļiem, lai arī viņi var izbaudīt visus priekus. Visi rotaļu laukumu aksesuāri ir ražoti no ūdensizturīgiem un UV noturīgiem materiāliem un daži no tiem ir pieejami dažādās krāsās. Jungle Gym rotaļu laukumu aprīkojums palīdz attīstīt koordināciju, līdzsvaru un izturību. Tādi aksesuāri kā Tic Tac Toe spēle vai StarOscope™ paver jaunu skatu uz pasauli un veicina jūsu bērnu iztēli.

Ja jūs vēlaties nomainīt jūsu jumta tentu vai iegādāties jaunus šūpoļu sēdeklīšus vai trepes, tad viegli tos atradīsiet Jungle Gym interneta veikalā. Šeit jūs viegli varat pasūtīt un iegādāties jebkuru no tiem.

Jūsu pasūtījums tiks piegādāts piecu darba dienu laikā no apmaksas datuma brīža. Ja nevari atrast sev nepieciešamās rezerves daļas sūti mums e-pastu. Mēs jums atbildēsim divu darba dienu laikā.
Copyright © 2005 - 2018 Jungle Gym. All rights reserved.