Kāpēc Jungle Gym

Kāpēc Jungle Gym āra rotaļu laukumu aprīkojums?

Mēs esam eksperti piedzīvojumu, stimulējošu un jautru bērnu rotaļu laukumu jomā. Ražojot rotaļu laukumu aprīkojumu jau gandrīz divas dekādes, mēs varam piedāvāt plašu tornīšu, laukumu kompleksu, namiņu un aksesuāru klāstu.

Jungle Gym ir pazīstams kā Eiropa vadošais privāto bērnu laukumu radītājs un piedāvātājs. Mūsu produkti mudina bērnus rāpties, šūpoties un šļūkt drošā rotaļu vidē.

Jungle Gym piedāvā plašuāra rotaļu laukumu klāstu, kas veicina uz dažādu fizisku un garīgu iema;nu attīstību. Jungle Gym bērnu rotaļu laukumi apvieno jauka laika pavadīšanu ar dažādu citu uzdevumu veikšanu, sākot ar taktiku un dažādu sociālu iemaņu attīstību, un, beidzot ar iztēles, kreativitātes un kustības attīstību jūsu bērniem.

 

Jungle Gym āra rotaļu aprīkojuma mērķi

Primārais Jungle Gym mērķis ir radīt, saražot un piedāvāt rotaļu laukumus, kas demonstrē innovatīvu pieeju brīvā laika pavadīšanai. Tas nozīmē, ražot un piedāvāt drošus un uz ģimeni tendētus āra rotaļu laukumus. Mūsu eksperti strādā vadoties pēc strikti noteiktām drošības prasībām pret produktu. Mūsu pieredz un zināšanas ļauj radīt šo unikālu Jungle Gym āra rotaļu laukumu kolekciju, kas var būt piemērota jebkura bērna prasībām un vajadzībām.

Copyright © 2005 - 2019 Jungle Gym B.V. All rights reserved.