360° view

Jungle Tower

€303,00 t.sk. PVN
SKU
801_200
Noliktavā
Timber guide.
Find stores
Mazam dārzam paredzētā atklātā plānojuma tornīša galvenais trumpis ir tā vienkāršība, tā pamatā esot smilškastei, kāpnēm un izliektajam slidkalniņam.
More Information
SKU801_200
Svars (kg)66
Platums (cm)84
Lietotāji3
Augstums (cm)210
Garmus (cm)283
Savienojams ar 1‐Swing , 2‐Swing , Climb Module, Bridge Module, Playhouse Module 125 cm, Balcony Module, Train Module, Bridge Link, Net Link, Wavy Star XL
Skaits platformas1
Platformas augstums125 cm
Assembly time4
Garantijas10 Gadi
Pārbaudīta drošībaDEKRA
InstrukcijaJungle Tower (PDF)
TimberIzmantot tikai mājās.
Tikai lietošanai ārpus telpām.
Maksimālais lietotāja svars ir 50 kg.
Nav piemērots bērniem, kas jaunāki par trim gadiem.
Piemērots bērniem vecumā no trīs līdz desmit gadiem.
Nebaidoties izcelties, Jungle Tower ir rotaļu tornītis bez sava īpašā nosaukuma. Bez jumta tas dod daudz vairāk, lai pārredzētu savu apkārtni. Tas izskatīsies lieliski kombinācijā ar šūpolēm Swing Module vai Climb Module. Šis nelielais tornītis ar sliškasti un piemērotu slidkalniņu ir kā radīts priekš maziem piemājas dārziņiem un dos neaizmirstamus jautrības mirkļus. Tas ka Jungle Tower ir mazs un kompakts, nenozīmē ka to nevar papildināt ar kādu no mūsu daudzajiem moduļiem, kas padarīs to par lielisku rotaļu laukumu.

Material information

High quality, especially designed for children. We always use materials and finishes that are soft for the hands, provide maximum grip, and apply to the strictest health and safety requirements. With rounded edges and corners, weatherproof and UV-resistant.

Type of surface

Place the playset on an unpaved steady surface, such as grass or a solid layer of sand. The safe play area refers to a zone extending 200 cm beyond the play set on all sides and should have a shock absorbing ground cover such as Grass or minimum depth of 50 cm (uncompressed) of double shredded bark mulch, uniform wood chips, fine gravel or fine sand.

Care instructions

To ensure the safety of the users of the play set, the play set has to be subjected to the safety inspections described in the manual once at the beginning of each season and further twice monthly during the usage season.

Brīdinājumi

Izmantot tikai mājās. Tikai lietošanai ārpus telpām. Maksimālais lietotāja svars ir 50 kg. Nav piemērots bērniem, kas jaunāki par trim gadiem. Piemērots bērniem vecumā no trīs līdz desmit gadiem. Maksimālais lietotāju skaits (apskatīt lespējas).For extra safety, the independent testing agency Dekra extensively examined and awarded all Jungle Gym products and assembly instructions with a GS-certificate. This means that they are confident that both experienced and inexperienced builders will assemble a product that meets all European quality and safety standards.

Read more about Assembly
Copyright © 2005 - 2018 Jungle Gym B.V. All rights reserved.