Farm Fireman's Pole & slide

€1 113,00 Special Price €890,00 t.sk. PVN
SKU
801_008 - 201_275
Noliktavā
Spēlēties ārā vienmēr būs jautri pilnvērtīgos rotaļu komplektos ar tornīšiem un slidkalniņiem, kur ietverti arī daudzi citi papildinājumi un ugunsdzēsēju stienis.
Timber guide.
More Information
SKU801_008 - 201_275
Svars (kg)186
Lietotāji14
Platums (cm)248
Augstums (cm)314
Garmus (cm)218
Savienojams ar 1‐Swing , 2‐Swing , Climb Module, Bridge Module, Playhouse Module 125 cm, Balcony Module, Mini Market Module, Mini Picnic Module 160 cm, Train Module, Bridge Link, Net Link, Wavy Star XL
Skaits platformas2
Brīvais augstums169 cm
Platformas augstums125 & 145 cm
Assembly hours 2 persons12
Garantijas10 Gadi
Pārbaudīta drošībaDEKRA
InstrukcijaJungle Farm (PDF), Fireman's Pole (PDF)
TimberIzmantot tikai mājās.
Tikai lietošanai ārpus telpām.
Maksimālais lietotāja svars ir 50 kg.
Nav piemērots bērniem, kas jaunāki par trim gadiem.
Piemērots bērniem vecumā no trīs līdz desmit gadiem.
Šis koka tornītis ir ideāli piemērots lielākam dārzam. Tas ļauj apvienot rāpšanos, šļūkšanu un rotaļāšanos ar ugunsdzēsēju piedzīvojumiem. Pa ērti satveramajām un neslīdošajām kāpnēm un rāpšanās sienu, šis Jungle Farm ir pieejams divos veidos un tas ir ideāli priekš mazajiem montieriem. Ja esat tikuši augšā, tad lejā varat doties pa slidkalniņu vai ugunsdzēsēju trubu atkal un atkal. Smilškaste zem tornīša ir populāra visiem bērniem no 3 līdz 10 gadu vecumam. Komplektā iekļautais PeekOscope™; ļaus jums palikt beredzamam, kamēr jūs paši varat vērot apkārtni. Jungle Gym Wavy Star Slidkalniņam ir dārza šļūtenes pievienojuma vieta, kas pārvērtīs to par jautru ūdenskritumu.

Material information

High quality, especially designed for children. We always use materials and finishes that are soft for the hands, provide maximum grip, and apply to the strictest health and safety requirements. With rounded edges and corners, weatherproof and UV-resistant.

Type of surface

Place the playset on an unpaved steady surface, such as grass or a solid layer of sand. The safe play area refers to a zone extending 200 cm beyond the play set on all sides and should have a shock absorbing ground cover such as Grass or minimum depth of 50 cm (uncompressed) of double shredded bark mulch, uniform wood chips, fine gravel or fine sand.

Care instructions

To ensure the safety of the users of the play set, the play set has to be subjected to the safety inspections described in the manual once at the beginning of each season and further twice monthly during the usage season.

Brīdinājumi

Izmantot tikai mājās. Tikai lietošanai ārpus telpām. Maksimālais lietotāja svars ir 50 kg. Nav piemērots bērniem, kas jaunāki par trim gadiem. Piemērots bērniem vecumā no trīs līdz desmit gadiem. Maksimālais lietotāju skaits (apskatīt lespējas).Delivery


Free delivery (from €45) in 7-10 working days

As soon as your order is ready for transport, it will be registered with one of our carriers.
They will contact you by telephone or e-mail within 2 working days to make an appointment for delivery.

For some postal codes (e.g. islands) extra delivery time and shipping costs apply.
Does your order consist of a delivery on appointment and regular parcel service? In that case they can be sent from from different warehouse locations and delivered separately from each other.

Read more about Delivery

Assembly


Everything is designed to make it as easy as possible and we recommend assembling with two adults.


Read more about Assembly
View the Terms and Conditions

Do you have any questions? Ask our customer service!
Write Your Own Review
Farm Fireman's Pole & slide
Jūsu vērtējums
Copyright © 2005 - 2019 Jungle Gym B.V. All rights reserved.