Biežāk uzdotie jautājumi

Vispārīgi

Kas ir Jungle Gym B.V.?

Jungle Gym ir Eiropas vadošais koka rotaļu laukumu radītājs un izplatītājs vairāk kā 30 valstīs. Ražojot kopš 1988. gada, Jungle Gym produkti ir pazīstami ar savu drošību, izturību un katras detaļas precizitāti. 1999.gadā Jungle Gym patentēja unikālus stiprinājumus koka šūpolēm, kas padarīja tos par daudz izturīgākām un drošākām kā ekonomiskajām konstrukcijām. Innovācijas ir kompānijas stūrakmenis, kas ļoti labi redzams katrā no produktiem. Katru gadu Jungle Gym pievieno savā sortimentā jaunus produktus un komponentus, kas atbilst jauniem drošības standartiem, tendencēm un tirgus prasībām. 2005.gadā Jungle Gym dizaineri iepazīstināja visus ar jaunu brendu Hy-land, kas ir sertificēti rotaļu laukumi publiskām vietām. Daudzu gadu pieredze iet kopā ar ar augstas kvalitātes tornīšiem, mājiņām, šūpolēm, aksesuāriem, rotaļu laukumiem un kompleksiem. Liekot lietā savu iztēli, no visām jums vēlamām detaļām vai sastāvdaļām, jūs varat izveidot jaunu savu personīgo rotaļu laukumu, kas atbilstu jūsu budžetam un vietai. Visi produkti ir gatavoti, testēti un sertificēti atbilstoši pēdējām Eiropas drošības vadlīnijām.

Ko nozīmē jēdziens “Jungle Gym”?

“Jungle Gym” ir angļu valodas sinonīms jēdzienam “tornītis” vai “rotaļu komplekts”: konstrukcija, kur bērni var rāpties un rotaļāties.

Kur var redzēt jau uzstādītus Jungle Gym produktus pirms to iegādes?

Daudzi izplatītāji piedāvā aplūkot dažādus jau uzstādītus Jungle Gym produktus gan preču izstādes telpās, gan ārā. Veikalu meklētājā pieejami jums tuvāko mazumtirgotāju kontakti, pie kuriem varat uzzināt par aplūkošanai pieejamajiem produktiem.

Vai Jungle Gym produktu cenas atšķiras pie dažādiem mazumtirgotājiem?

Jā, tas ir atkarīgs no mazumtirgotāju piedāvātās koksnes veida un izmēra, kā arī no tā, vai dažādi pakalpojumi, piemēram, koka apstrāde vai piegāde ir iekļauta cenā. Visi Jungle Gym produkti tiek būvēti no kokmateriāliem ar nepieciešamo izturību un biezumu, kas padara rotaļu laukumu par drošu un atbilstošu drošības prasībām. Izmantojot maksimāli pieļaujamos kokmateriālu izmērus, rezultāts būs vēl iespaidīgāks. Visas mājas lapā uzrādītās cenas ir aptuvenas, ietverot kokmateriālus, slidkalniņus un PVN, izņemot piegādi.

Drošība

Cik nozīmīga ir drošība Jungle Gym rotaļu aprīkojumā?

Mēs Jungle Gym varam apgalvot katram, ka jebkurš pārdotais produkts ir drošs. To apliecina daudzu valstu neatkarīgu laboratoriju un iestāžu testi, kas turpina monitorēt Jungle Gym detaļas, ražošanas procesus un ražošanas telpas. Pirms mūsu produkcija nonāk tirdzniecībā, tā iziet nopietnu dizaina, ražošanas un testēšanas pārbaudi. Dažādi komponenti un komponentu daļas ir ietvertas EN 71 specifikācijā pirms tiek nodotas lietošanai bērniem. Atbilstības deklarācija apliecina ka visi mūsu bērnu rotaļu laukumi ir: perfekti izstrādāti, netoskiski, izturīgi, aprīkoti ar papildus drošības elementiem, kas samazina riskus pret slīdēšanu, pirkstu iespiešanu utml. Visi mūsu rotaļu laukumu aksesuāri un to sastāvdaļas izgatavotas balstoties uz drošības instrukcijām EN 71-1,2,3,8 & 9. Therefore Tāpēc neatkāpieties no mūsu dizaina un drošības ieteikumiem. Ja jūs ievērojat visas mūsu instrukcijas un neatkāpjaties no mūsu ieteikumiem, jūsu bērni var justies droši lietojot tos, protams vecāku uzraudzībā.

Vai iespējams uzstādīt Jungle Gym playground in a commercial setting like a day care centre or restaurant?

Jungle Gym rotaļu laukumi ir domāti tikai privātai lietošanai privātās teritorijās. Lietojot tos publiskās vietās jūs pārkāpjat produkta pielietošanas nosacījumus un rezultātā nesat nopietnu atbildību par šo rīcību. Lūdzu pārbaudiet hy-land.eu. Hy-land profesionālie rotaļu laukumi un aprīkojums ir paredzēts lietošanai publiskās un komerciālās vietās (skolas, bērnudārzi, slimnīcas, viesnīcas, sporta laukumi utml.).

Kāpēc izmantot Jungle Gym kāpņu stieņus, bet ne parastas trepes?

Lai gan kāpnes var likties vienkāršāks kāpšanas veids, tomēr bērni bieži vien kāpj pa tām, nepieturoties ar rokām, tādējādi pastāv iespējamība, ka tie var zaudēt līdzsvaru. Lietojot Jungle Gym pretslīdes kāpņu stieņus, bērni automātiski ķersies pie tiem un rāsies daudz drošāk, izmantojot abas rokas un kājas.

"Cik daudz bērnu vienlaicīgi var rotaļāties tornītī?

Tas ir atkarīgs no tornīša izmēra. Attiecīgos norādījumus atradīsiet, klikšķinot uz pogas "produkta apraksts", kas atrodama mājaslapā pie katra produkta.

Uzstādīšana

Kāda virsma nepieciešLai uzzinātu par jaunākajām prasībām, pārbaudiet Vispārīgos drošības noteikumus sadaļā “Droša rotaļu zona”. General Safety Instructions

Kādas ir rotaļu zonas prasības ap Jungle Gym?

Lai uzzinātu par jaunākajām prasībām, pārbaudiet Vispārīgos drošības noteikumus sadaļā “Droša rotaļu zona”.

Vai uzstādīšanai nepieciešama atļauja?

Noskaidrojiet to pie vietējo varas iestāžu pārstāvjiem, jo noteikumi dažādās valstīs un reģionos var atšķirties.

Uzstādīšana

Vai uzstādīt pašam ir sarežģīti?

Nē, tas nav sarežģīti. Ar ilustrēto pamācību, kurā darba gaita raksturota soli pa solim, kā arī ar pievienotajiem stiprinājumiem un instrumentiem, uzstādīt Jungle Gym rotaļu laukumu ir diezgan vienkāršs darbs. Viss ir dizainēts un radīts tā, lai to viegli būtu uzstādīt diviem pieaugušajiem.

Cik daudz laika nepieciešams, lai uzstādītu Jungle Gym rotaļu laukumu?

Dažādiem produktiem tas ir atšķirīgi. Attiecīgos norādījumus atradīsiet, klikšķinot uz pogas “produkta apraksts“, kas atrodama mājaslapā pie katra produkta.

Kādi instrumenti nepieciešami, lai uzstādītu Jungle Gym rotaļu aprīkojumu?

Mēs iesakām sagatavot āmuru, elektrisko urbi, mērlenti, zāģi un zīmuli. Viss pārējais nepieciešamais ir iekļauts: attiecīgie urbju uzgaļi, instrumenti, savienojuma stiprinājumi, smilškastes plēveun būvstiprinājumi.

Vai rotaļu laukumu nepieciešams piestiprināt zemei?

Visos Jungle Gym rotaļu laukumu komplektos ir iekļauti speciāli zemes enkuri, kas neļauj konstrukcijai kustēties vai apgāzties. Sekojiet mūsu drošības instrukcijām, kā pareizi izmantot zemes enkurus.

Vai iespējams kombinēt Jungle Gym ar citu brendu daļām un aksesuāriem(piem. šūpoļu āķi utml)?

Nē, Jungle Gym produkti ir papildina viens otru un ir domāti lietot tikai savā starpā. Mēs varam garantēt drošību tikai tad, ja mūsu produkti ir lietoti pareizi un kombinācijā vienam ar otru.

Atstarpe starp kāpņu pakāpieniem ir pārāk liela; vai iespējams pasūtīt papildu pakāpienu?

Attālums līdz pirmajam pakāpienam nepieciešams, lai novērstu mazu bērnu (jaunāku par 3 gadiem) rāpšanos uz kāpnēm, taču atstarpes starp pakāpieniem paredzētas, lai novērstu bērnu iespējamo iesprūšanu. Uzstādīšanas procesā ievērojiet pamācību un nemēģiniet pārveidot dizainu; šie lielumi ir noteikti atbilstoši EN 71 standartam.

Pie kā vērsties ar jautājumiem par uzstādīšanu?

Ir pieejami apmācīti darbinieki, kas nepieciešamības gadījumā var atbildēt uz jūsu jautājumiem, risināt radušās problēmas vai sniegt palīdzību. Mēs strādājam 5 dienas nedēļā, Monday - Friday: 9am - 5pm (UTC +01:00). Sazinieties ar mūsu klientu servisu.

Lietošana

Ko darīt, lai bērni, šļūcot pa slidkalniņu, izvairītos no statiskās elektrības izlādes?

Tas dažkārt novērojams gadījumos ar tikko uzstādītu slidkalniņu un zemu relatīvo mitrumu. Lai to novērstu, noskalojiet slidkalniņa virsmu ar ūdeni un ziepēm. Ja statiskā elektrība pēc laika novērojama atkal, izdariet to vēlreiz.

Ko darīt, ja šūpoles sākušas čīkstēt šūpošanās laikā?

Ieeļļojiet (zilos) RopeLocks™ ar augu eļļu.

Šūpošanās laikā šūpoles (modulis) kustās - vai tas ir droši?

Ir tikai normāli, ka šūpošanās laikā šūpoļu komplekta rāmis mazliet kustas, par to nevajag uztraukties. Lūdzu pārliecinieties, ka, atbilstoši pamācībai, šūpoļu komplekts ir kārtīgi piefiksēts pie zemes un / vai tas ir piestiprināts pamatam. Regulāri pārbaudiet uzgriežņu / skrūvju / šūpoļu āķu / virvju stiprinājumu stāvokli un nostipriniet tos no jauna vai nomainiet, ja tas nepieciešams.

Apkope

Vai nepieciešams pārbaudīt savu Jungle Gym wooden playground equipment regularly?

Jā, pārbaudāmie faktori ir atrodami pie Vispārīgajiem drošības noteikumiem sadaļā “Pārbaude un apkope”. To kopiju iespējams lejupielādēt šeit.

Kad rotaļu laukums ir nolietots, ko darīt ar palikušajiem materiāliem?

Kad Jungle Gym koka rotaļu laukumiņš ir nolietojies, tad izjauciet to un iznīciniet, saskaņā ar vietējo likumdošanu un regulējumiem.

Garantija

Vai ir pieejama garantija Jungle Gym produktiem un detaļām? Cik ilgi tā darbojas?

Jā, ir. Lai iegūtu garantijas aprakstu, klikšķiniet šeit. Ja jums ir vēl kādi jautājumi, sazinieties ar Klientu servisu..

Vai iespējams pasūtīt rezerves daļas?

Daudzas Jungle Gym rezerves daļas ir pieejamas mūsu interneta veikalā, kā arī citos veikalos (piem. skrūvju cepurītes, rokturi, kaķu tīkli, zemes enkuri, šūpoļu virves, šūpoļu āķi un citi aksesuāri). Meklējiet Store Locator kur atrodas tuvākais officiālais Jungle Gym dīleris. Nevarat atrast jums nepieciešamo? Jums ir jebkurš cits jautājums? Sazinieties ar mūsu klientu servisu. Mēs strādājam 5 dienas nedēļā , no Pirmdienas- Piektdienai: 9am - 5pm (UTC +01:00)
Copyright © 2005 - 2019 Jungle Gym B.V. All rights reserved.