Drošība un kvalitāte

Jungle Gym bērnu rotaļu laukumu dizains

Mūsu lielisko produktu dizains ir izveidots, domājot par jūsu bērnu drošību un balstās uz patreizējām Eiropas drošības direktīvām (general and toys). Tā kā esam aktīvi Eiropas tehniskās komitejas "Safety of (activity) Toys (TC 52 / WG10)" locekļi, tad mēs cieši esam saistīti ar Eiropas rotaļu standartu EN 71:2011 ievērošanu un realizēšanu dzīvē. Varat iepazīties arī ar neatkarīgu drošības ekspertu dotajiem atzinumiem un atbilstības deklarāciju.

Jungle Gym bērnu rotaļu laukumi

Katrs Jungle Gym rotaļu laukums ietver speciāli radītus produktus un komponentus, kas maksimizē drošību. Tādi elementi kā skrūvju cepures, Bumper Pad™, Drošības bumbal (vai drošības tīkls), rokturi un zemes enkuri, ir standarta aprīkojums jekuram rotaļu laukumam, kas dod papildus mieru jums un drošību jūsu bērnu rotaļām. Mūsu rotaļu laukumi ir mitrumizturīgi un saules gaismas izturīgi, ar noēvelētām virsmām un noapaļotām malām.Mēs vienmēr izmantojam materiālus, kas nodrošinās ērtu un drošu saķeri jūsu bērnu rokām un kājām.

Katrs komplekts satur visu nepieciešamo priekš uzstādīšanas- skrūves un stiprinājumus, savienojuma detaļas, urbjus un uzgaļus, kā arī daudz ko citu. Vienkārša un saprotama instrukcija padarīs rotaļu laukuma uzstādīšanu par patīkamu ģimenes aktivitāti. Uzstādīšana ir vienkārša un, kad jūs būsiet pabeiguši, varēsiet izmantot Jungle Gym katrtiņas, lai uzaicinātu savu bērnu draugus uz jūsu jauno piedzīvojuma parku.

Rotaļu laukuma lietošana un salikšana

Mūsu Jungle Gym rotaļu laukumi ir ļoti izturīgi un ir piemērots papildinājums jūsu bērnu rotaļu videi. Sekojot vienkāršiem padomiem un ieteikumiem jūs attaisnosiet savas investīcijas:

  • Mēs rekomendējam būvēt rotaļu laukumu no priedes koka, jo tas ir pietiekoši izturīgs un viegli atjaunojams.
  • Tāpat mēs rekomendējam izmantot zem spiediena impregnētu priedes koksni, jo tā ilgāk kalpos un būs noturīga pret mitruma sēnītēm un grauzējiem.
  • Pārliecinieties vai kokmateriāliem nav pārāk lielas zaru vietas.
  • Tāpat iesakām iegādāties kokmateriālus, kuri ir gludi noēvelēti un visas četras malas ir noapaļotas.
  • Lai jūsu rotaļu laukums būtu drošs, pārliecinieties ka jūsu kokmateriālu izmēri nav mazāki par Jungle Gym komplekta instrukcijā norādītajiem.

Sekojiet līdzi visām JungleGym komplektos iekļautajām instrukcijām. Garantija: 2 gadi.

VISPĀRĪGAS DROŠĪBAS NORĀDES (PDF)

Šeit varat apskatīties Jungle Gym vispārējo noteikumu kopiju.

   

        Safety and Quality

Copyright © 2005 - 2019 Jungle Gym B.V. All rights reserved.