Blog

 1. Hy-Slide | Hy-land

  Hy-Slide | Hy-land

  Each Hy-land Project comes with a Hy-Slide™ in a green polyethylene or steel version. Both slides are designed for use in public areas such as restaurants, hotels, day care centres, sport clubs, camp sites and guarantee safe playtime because of their EN 1176 certification. The Hy-Slides™ have a smooth sliding surface, high rails to ensure an easy and safe entry, and they have a flattened bottom to help children to land safely on their feet.

  Read more »
 2. VISPĀRĪGAS DROŠĪBAS NORĀDES

  VISPĀRĪGAS DROŠĪBAS NORĀDES

  Jungle Gym® komplekts sastāv no īpaši izveidotām detaļām. Šis materiāls ir veidots ļoti rūpīgi, par galveno mērķi stādot Jūsu bērnu drošību. Detaļām nav asu stūru vai izciļņu un tās ir pasargātas no jebkura veida laika apstākļu iedarbības. Visas komplektu detaļas atbilst EN 71-1,-2,-3, -8 & -9 privātai lietošanai (Eiropas Drošības standarts) gadījumā, ja rotaļu laukums ir salikts un tiek lietots pareizi saskaņā ar šo rokasgrāmatu. Nenovirzieties no šiem plāniem vai nemainiet konstrukciju.

  Brīdinājumi. Izmantot tikai mājās. Tikai lietošanai ārpus telpām. Maksimālais lietotāja svars ir 50 kg. Nav piemērots bērniem, kas jaunāki par trim gadiem. Piemērots bērniem vecumā no trīs līdz desmit gadiem.

  Read more »
 3. Modules

  Modules

  Jungle Gym moduļu kastes ļauj viegli un ātri paplašināt rotaļu laukumu. Piemēram, šūpoles vai papildus rāpšanās sienu var pievienot vienam no torņiem lielākam rāpšanās priekam. Iespējas ir bezgalīgas!

  Read more »
 4. PĀRBAUDE UN APKOPE

  PĀRBAUDE UN APKOPE

  Lai nodrošinātu spēļu ierīces lietotāju drošību, ir jāveic regulāras pārbaudes vienreiz katras sezonas sākumā un turpmāk divreiz mēnesī lietošanas sezonas laikā. Ja regulāri netiek veikti apkopes darbi, aktivitāšu rotaļlieta var apgāzties vai radīt cita veida apdraudējumu.

  Koka sastāvdaļas

  • Pārbaudīt vai nav radušās skabargas vai kādi citi strukturāli defekti.
  • Periodiski veikt iekārtas apkopi ar koksnes aizsardzības līdzekļiem, lai novērstu puvi. Nelietot krāsu, jo tā var veidot slidenu virsmu.

  Read more »
 5. Tornīši

  Tornīši

  Ar Jungle Gym aksesuāriem Jūs variet uzbūvēt rotaļu laukumu, kas rada bērniem prieku daudzu gadu garumā. Visiem spēļu komplektiem ir iespēja pievienot papildus moduļus un aksesuārus. Ir iespēja atrast vispiemērotāko torni tieši Jums, ņemot vērā Jūsu dizaina, atvēlētās platības un finansiālās iespējas. Vienmēr ir iespēja paplašināt Jūsu izvēlēto komplektu ar blakus slidkalniņiem, papildus moduļiem un l, tādējādi Jūsu rotaļu laukums var augt līdz ar Jūsu bērnu. Torņu komplektā ir iekļauti arī Jungle Gym plakāti un ielūgumu kartiņas. Daudziem torņiem to komplektā jau ir iekļauti izklaides aksesuāri, piemēram stūre, sarunu caurule, rāpšanās virve, rotaļu telefons, rotaļu binoklis.

  Read more »
Copyright © 2005 - 2019 Jungle Gym B.V. All rights reserved.